200m Florø
Mesterskap Klasse 3-5
Mesterskap V55
Mesterskap Klasse 1
Mesterskap Klasse 2
Mesterskap Åpen klasse
15 Skudd:
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse V55
Klasse AG3
Klasse KIK
Klasse Å
Klasse HK416
Grunnlag:
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse V55
Klasse AG3
Klasse KIK
Klasse Å
Klasse HK416
25 Skudd:
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse V55
Klasse AG3
Klasse KIK
Klasse Å
Klasse HK416
35 Skudd:
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
200m Førde
Mesterskap Klasse 3-5
Mesterskap V55
Mesterskap Klasse 1
Mesterskap Klasse 2
Mesterskap Åpen klasse
15 Skudd:
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse V55
Klasse AG3
Klasse KIK
Klasse Å
Klasse HK416
Grunnlag:
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse V55
Klasse AG3
Klasse KIK
Klasse Å
Klasse HK416
25 Skudd:
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse V55
Klasse AG3
Klasse KIK
Klasse Å
Klasse HK416
35 Skudd:
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
200m Gaular
Mesterskap Klasse 3-5
Mesterskap V55
Mesterskap Klasse 1
Mesterskap Klasse 2
Mesterskap Åpen klasse
15 Skudd:
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse V55
Klasse AG3
Klasse KIK
Klasse Å
Klasse HK416
Grunnlag:
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse V55
Klasse AG3
Klasse KIK
Klasse Å
Klasse HK416
25 Skudd:
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse V55
Klasse AG3
Klasse KIK
Klasse Å
Klasse HK416
35 Skudd:
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
100m Florø
Mesterskap Rekrutt
Mesterskap Eldre rekrutt
Mesterskap Junior
Mesterskap Eldre Junior
Mesterskap V65
Mesterskap V73
25 Skudd:
Klasse NU
15 Skudd:
Klasse R
Klasse ER
Klasse J
Klasse EJ
Klasse NV
Klasse V65
Klasse V73
10 Skudd:
Klasse R
Klasse ER
Klasse J
Klasse EJ
Klasse NV
Klasse V65
Klasse V73
25 Skudd:
Klasse R
Klasse ER
Klasse J
Klasse EJ
Klasse NV
Klasse V65
Klasse V73
100m Førde
Mesterskap Rekrutt
Mesterskap Eldre rekrutt
Mesterskap Junior
Mesterskap Eldre Junior
Mesterskap V65
Mesterskap V73
25 Skudd:
Klasse NU
15 Skudd:
Klasse R
Klasse ER
Klasse J
Klasse EJ
Klasse NV
Klasse V65
Klasse V73
10 Skudd:
Klasse R
Klasse ER
Klasse J
Klasse EJ
Klasse NV
Klasse V65
Klasse V73
25 Skudd:
Klasse R
Klasse ER
Klasse J
Klasse EJ
Klasse NV
Klasse V65
Klasse V73
100m Gaular
Mesterskap Rekrutt
Mesterskap Eldre rekrutt
Mesterskap Junior
Mesterskap Eldre Junior
Mesterskap V65
Mesterskap V73
25 Skudd:
Klasse NU
15 Skudd:
Klasse R
Klasse ER
Klasse J
Klasse EJ
Klasse NV
Klasse V65
Klasse V73
10 Skudd:
Klasse R
Klasse ER
Klasse J
Klasse EJ
Klasse NV
Klasse V65
Klasse V73
25 Skudd:
Klasse R
Klasse ER
Klasse J
Klasse EJ
Klasse NV
Klasse V65
Klasse V73
Sammenlagt Frydenbø cupen 2024
Rekrutt
ER
Jun
EJ
V65
V73
Kl 1
Kl 2
Kl 3
Kl 4
Kl 5
V55
KIK
NV
Lagvise lister
200m Florø
Onsdag 26/6
1(10:00)
19(10:00)
Lørdag 29/6
2(10:45)
3(11:30)
4(12:15)
5(13:00)
6(14:00)
7(14:45)
8(15:30)
9(16:15)
15(14:00)
Søndag 30/6
10(10:00)
11(10:45)
12(11:30)
13(12:15)
17(15:30)
200m Førde
Tirsdag 25/6
1(18:00)
2(18:45)
3(19:30)
Lørdag 29/6
5(10:00)
8(12:15)
9(13:00)
10(13:45)
12(15:15)
13(16:00)
Søndag 30/6
16(10:00)
18(11:30)
19(12:15)
20(13:00)
21(13:45)
200m Gaular
Torsdag 27/6
1(18:00)
2(18:45)
Lørdag 29/6
5(10:00)
6(10:45)
7(11:30)
9(13:45)
10(14:30)
11(15:15)
16(10:45)
22(16:00)
Søndag 30/6
15(10:00)
18(12:15)
19(13:45)
20(14:30)
21(15:15)
100m Florø
Onsdag 26/6
1(10:00)
2(10:45)
3(11:30)
4(12:15)
19(10:00)
Lørdag 29/6
5(13:00)
7(14:45)
8(15:30)
9(16:15)
11(10:45)
Søndag 30/6
10(10:00)
13(12:15)
14(13:00)
15(14:00)
17(15:30)
100m Førde
Tirsdag 25/6
1(18:00)
8(12:15)
Lørdag 29/6
2(18:45)
6(10:45)
7(11:30)
9(13:00)
10(13:45)
11(14:30)
12(15:15)
Søndag 30/6
17(10:45)
18(11:30)
20(13:00)
100m Gaular
Torsdag 27/6
1(18:00)
2(18:45)
Lørdag 29/6
10(14:30)
16(10:45)
Søndag 30/6
5(10:00)
6(10:45)
7(11:30)
8(12:15)
9(13:45)
11(15:15)
12(16:00)
14(09:15)
15(10:00)
17(11:30)
19(13:45)
Sammenlagt Frydenbø cupen 2024
Lørdag 29/6
2(10:45)
MLRes - www.megalink.no