MIME-Version: 1.0 Content-Location: file:///C:/105411F4/Samlalistemedalt.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="us-ascii" MLRes - www.megalink.no

Mesterskap Klasse 2-5

1

Erling Melvær

Florø

5

6/6 6/6 2/1 6/2 6/6

26/21

2

Øystein Hoff

Viksdalen

3

6/5 4/1 5/4 5/4 6/6

26/20

3

Rolf Holsen

Holsen

5

6/6 5/3 5/2 5/4 4/4

25/19

4

Hallgeir Aalvik

Florø

5

5/4 6/6 4/1 5/0 5/4

25/15

5

Børge Svardal

Florø

5

6/5 6/6 4/0 5/0 4/4

25/15

6

Harry Gram

Førde

4

5/4 5/0 3/3 5/1 5/4

23/12

7

Janne Haugnes

Florø

4

6/6 3/0 4/2 6/1 3/2

22/11

8

Bjarte Haugnes

Florø

5

6/5 5/4 3/0 2/0 4/3

20/12

9

Oddmund Tormodset

Viksdalen

2

6/4 6/4 3/1 5/1 0/0

20/10

10

Bjarte Fanøy

Florø

3

6/4 5/2 2/1 2/0 4/4

19/11

11

Per Roar Lillemo

Fjærland

4

6/2 3/1 4/0 2/0 4/4

19/7

12

Kåre Olav Skår

Vadheim

V55

6/3 3/0 2/1 5/1 3/2

19/7

13

Bjarne Haugnes

Florø

2

5/3 4/2 1/0 4/0 5/1

19/6

14

Ola Kjell Loneland

Dale (sunnfjord)

V55

6/6 5/4 2/2 1/1 3/3

17/16

15

Arne Strand

Dale (sunnfjord)

4

6/5 2/1 1/0 3/1 3/2

15/9


MLRes= - www.megalink.no

18:57 - <= span class=3DGramE>29.03.2008


Klasse ASP-30 Skudd

1

Marius Hellesen Rosnes

Florø

21/5


Klasse R-30 Skudd

1

Mats Haugnes

Florø

27/12

2

Martine Viken

Viksdalen

24/9

3

Reidar Berge

Vadheim

12/2

4

Lasse Nordem Føleide

Florø

11/0


Klasse ER-30 Skudd

1

Lars Haugnes

Florø

29/25

2

Andreas Frøyen

Florø

26/11

3

Sverre Nilsen

Florø

23/8

4

Eirik Ludvigsen

Florø

21/10

5

Lars Kristian Hellesen

Florø

0/0


Klasse J-30 Skudd

1

Karoline Gram

Førde

30/16

2

Jan Roger Hoff

Viksdalen

29/20

3

Janne Tormodset

Viksdalen

28/15


Klasse V65-30 Skudd

1

Ola Sørdal

Florø

27/16

2

Oddmund Humlestøl

Eikefjord

27/16

3

Norvald Husetuft

Holsen

24/13


Klasse V73-30 Skudd

1

Frits Norevik

Vadheim

26/12

2

Audun Skorpa

Florø

21/4

3

Ståle Loftheim

Holsen

17/8


MLRes= - www.megalink.no

18:52 - <= span class=3DGramE>29.03.2008


Klasse 2-30 Skudd

1

Oddmund Tormodset

Viksdalen

20/10

2

Bjarne Haugnes

Florø

19/6


Klasse 3-30 Skudd

1

Øystein Hoff

Viksdalen

26/20

2

Bjarte Fanøy

Florø

19/11


Klasse 4-30 Skudd

1

Harry Gram

Førde

23/12

2

Janne Haugnes

Florø

22/11

3

Per Roar Lillemo

Fjærland

19/7

4

Arne Strand

Dale (sunnfjord)

15/9


Klasse 5-30 Skudd

1

Erling Melvær

Florø

26/21

2

Rolf Holsen

Holsen

25/19

3

Hallgeir Aalvik

Florø

25/15

4

Børge Svardal

Florø

25/15

5

Bjarte Haugnes

Florø

20/12


Klasse V55-30 Skudd

1

Kåre Olav Skår

Vadheim

19/7

2

Ola Kjell Loneland

Dale (sunnfjord)

17/16


MLRes= - www.megalink.no

18:52 - <= span class=3DGramE>29.03.2008