Interne konkurandser resultat 2011
stemner 2010
STEMNER M/RESULTAT 2009
13.04.2009
Nyttårstreffen
Resultater pokalskyting Sunnfjord 07/08
Florø Stemnet 07
Florøminiatyren 07
Sparebanken Sogn og Fjordane cupen
Samanlagt AVINOR cup sogn
Farnes Bane 07
Bane Knipenborg 07
Eikefjord-felten 2007
TUA_FELTEN 2007
FLORA_MESTERSKAPET I FELT2007
Haugen-felten 2007
Fylkes-stemnet 2007
Sunnfjordpokalen etter 5 av 6 runder
Sunnfjordpokalen etter 4 av 6 runder
Oppgjør Florøfelten
Oppgjør Florøminiatyr
Fylkesstemne min Leikanger 2006
Resultat Nordbygda miniatyr
Resultater Eidsbygda SKL
Resultater fra Naustdal/Midtredalen
Resultater Samlag/Førdekruset 2006
Resultater førhjulstreffen
Resultater Floramesterskapet 2005
Resultater frå Landsdelskretsstemnet 05
Resultater Markane Olsokstemne 05
Resultater frå Dale
Resultater frå Hyllestad
Resultater frå Solund
Resultater fra Balestrand
Resultater fra Holsenstemnet
Resultater frå Leikanger stemnet
Resultater Sandestemnet 2005
Resultater Vadheimstemnet 2005
Resultater. Landsdelskrets/felt
Stevneoppgjør bane 05
Stevneoppgjør Florøfelten 05
Florøfelten 05
stemner 2010
Vi prøver å legge inn link til resultatlister på stemner der laga ikkje har heimeside. Dei laga som har heimesider legg ut resultata der.
Stevner for 2010 for Sunnfjord skyttarsamlag
Fra
Til
Type
Arrangør
Stevnenavn
Påmelding
E-post
Kommentar
09/01
10/01
Inne
Florø
Nyttårstreffen
PM
epost
Åpent
09/01
10/01
Inne
Eikefjord
epost
Åpent
14/01
15/01
Inne
Gaular
Sunnfjordpokalen 7
PM
epost
Kl. 17oo-22oo
23/01
24/01
Inne
Solund
PM
epost
Åpent
28/01
29/01
Inne
Førde
Sunnfjordpokalen 8
PM
epost
Kl. 17oo-22oo
06/02
07/02
Inne
Førde
Førdekruset
PM
epost
06/02
07/02
Inne
Naustdal
PM
epost
20/02
21/02
Inne
Florø
Samlagsstemne Sunnfj
PM
epost
21/03
21/03
Felt
Jølster
PM
epost
Åpent
21/03
21/03
Felt
Holsen
PM
epost
Åpent
28/03
28/03
Felt
Førde
PM
epost
Åpent
28/03
28/03
Felt
Askvoll og Holmedal
PM
epost
Åpent
18/04
18/04
Felt
Dale (sunnfjord)
PM
epost
Åpent
18/04
18/04
Felt
Viksdalen
PM
epost
Åpent
24/04
25/04
Felt
Hyllestad
Samlagst. Sunnfjord
PM
epost
22/05
23/05
Bane
Askvoll og Holmedal
PM
epost
Åpent
27/05
28/05
Bane
Askvoll og Holmedal
Nc Vestlandet
PM
epost
Ikkje i Asvoll
04/06
05/06
Bane
Florø
PM
epost
Åpent
04/06
05/06
Bane
Naustdal
PM
epost
Åpent
12/06
13/06
Bane
Askvoll og Holmedal
Landsdelskretsstemne
epost
Sogndal
12/06
13/06
Felt
Askvoll og Holmedal
Landsdelskretsstemna
epost
Hafslo som arang.
19/06
20/06
Bane
Førde
PM
epost
Åpent
19/06
20/06
Bane
Gaular
PM
epost
Åpent
19/06
20/06
Bane
Holsen
PM
epost
Åpent
26/06
27/06
Bane
Solund
epost
Åpent
03/07
04/07
Bane
Askvoll og Holmedal
Vestlandsstemne, Os
PM
epost
Bane og felt
10/07
10/07
Bane
Dale (sunnfjord)
PM
epost
Nationen/Org.med.Sfj
17/07
18/07
Bane
Dale (sunnfjord)
PM
epost
Åpent
17/07
18/07
Bane
Stroka
PM
epost
Åpent
17/07
18/07
Bane
Hyllestad
PM
epost
Åpent
28/07
28/07
Bane
Askvoll og Holmedal
Nc Austlandet
PM
epost
31/07
07/08
Bane
Askvoll og Holmedal
Landsskyttarstemne
epost
Elverum
21/08
22/08
Bane
Førde
Samlagsstemne Sfj.
PM
epost
28/08
29/08
Bane
Askvoll og Holmedal
Nc Midt-Norge
PM
epost
04/09
04/09
Bane
Florø
S.og Fj.Sparebankcup
PM
epost
13/11
14/11
Inne
Gaular
Haustcup
PM
epost
alle klassar
11/12
12/12
Inne
Gaular
Haustcup
PM
epost
finale alle klassar